Kapat

Dördüncü Teknoloji A.Ş.


1994 Yılında Beyhan Ticaret olarak kurulan firmamız, 2014 yılından bu yana  Dördüncü Teknoloji A.Ş. olarak hizmet vermektedir.

Siemens markasının Türkiye’deki ilk Beyaz Eşya Bayisi ve Siemens Yetkili Satıcısı’ dır. Kurulduğundan bu yana on binlerce müşterisi ile geliştirdiği dostluk ve güven anlayışıyla hizmet vermektedir. Siemens markasını temsilen tüketici dostu, çevreye saygılı ve eğitimli çalışanları ile birlikte müşterileri ile açık diyalog ilişkisi kurmaktadır. Müşterinin ihtiyacını doğru tespit eden ve uygun ürün önerisi sunan bir satış politikası izlemektedir.

Dördüncü ailesinin yatırımı olan firma prensip olarak temsilcisi olduğu Siemens markasının ürünlerinin kalitesinden emin olarak, “gelecek evinizde” mottosuna uygun ürünler satışa sunma gayreti içerisindedir.

Açıklık ve dürüstlük temel prensiplerimizdendir. Siemens markasının en teknolojik ve çevre dostu ürünlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırmanın gururunu taşımaktayız.

Söz ve taahhütlerimizin arkasında durmak, satış öncesi ve satış sonrası hizmet mükemmeliyetine ulaşmak ana hedefimizdir.

 

Sizleri de dostlarımız arasında görmek dileğiyle..

 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 9 TAKSİT

www.dorduncu.com.tr © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Whatsapp Destek Hattı