Kapat

Siemens Yetkili Satıcısı


Siemens Yetkili Satıcısı

Dördüncü Teknoloji A.Ş. Siemens Ev Aletleri Yetkili Satıcısıdır.

Yetkili satıcı olduğunuzu nasıl kontrol edebilirim ?

Siemens müşteri hizmetleri 444 66 88 hattından, 7000127994 numaralı yetkili satıcı kodu ve Dördüncü Teknoloji A.Ş. ünvanı ile bilgi alabilirsiniz.

Sipariş takibi nasıl yapılmaktadır ?

Üye olarak alışveriş yaptıktan sonra ürününüz kargoya verildiğinde hesabınızda görüntülenecek kargo takip numarası üzerinden ürününüzü takip edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz "hemen satın al" butonu ile de üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Ödeme yöntemleriniz güvenli midir ?

Tüm banka kredi kartları işlemlerinde 256 SSL ve 3D secure güvenlik  yöntemleri kullanmaktayız. Ayrıca havale bildirim formunda bulunan firmamıza ait banka hesaplarımıza güvenle Havale/Eft olarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeli ?

Ambalajının hasarsız ve darbesiz olduğundan emin olun, eğer herhangi bir hasar durumu var ise ürünü teslim almayın, tutanak tutturun ve ardından ürünü teslim almayın daha sonra çağrı merkezimize ulaşarak durumu bildirin.

Ürünlerin garanti kapsamı süresi nedir ?

Tüm beyaz eşyalarda Yetkili Satıcı güvencesiyle satın aldığınız için 36 ay garanti süresi mevcuttur. Küçük Ev Aletleri ve (ocak-davlumbaz-mikrodalga) grubunda 2 yıldır. Ayrıca yetkili bayiden alışveriş yaptığınız için ek garanti ücretlerine yüksek ücretler ödemeden servislerimizden ek garanti satın alabilirsiniz.

Sitenizde neden tek marka ürünler satılıyor ?

Dördüncü Teknoloji A.Ş. olarak internet sitemiz ve mağazamızda müşteri ihtiyacını doğru tespit ve doğru ürün önerme odaklı hizmet vermekteyiz. Bunu sağlamanın en ideal yolunun da alanında uzman, eğitimli, deneyimli ve bilgili satış danışmanlarıyla çalışmak olduğuna inanıyoruz.

Online başka mecralarda ürün satışı yapıyor musunuz ?

İnternet sitemizden tüm Türkiye’ye ve mağazamızdan İstanbul bölgesine hizmet vermekteyiz. Sosyal medya hesaplarımızdan aktif olarak ürünlerimizin tanıtımını gerçekleştirmekle birlikte sadece sitemiz üzerinden satış yapmaktayız.

Bölgelere göre ürün sevkiyat süreleriniz nelerdir ?

Ürün sevkiyatlarımız İstanbul bölgesine 2-5 gün, Diğer tüm Türkiye il ve şehir merkezlerine 5-10 gün arası sürmektedir. İlçelerde ise bu günlere +5 gün ilave etmelisiniz.

Ürün yetkili servis tarafından randevulu olarak mı kuruluyor ?

Ürünleriniz tüm Türkiye’de Siemens Yetkili Servisleri tarafından ücretsiz olarak kurulmaktadır. Kurulum randevusu almak için müşteri hizmetlerimizi veya 444 66 88 numaralı Siemens müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Kurumlum ücretli midir ?

Siemens Yetkili Servislerimiz ürünlerinizin kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiririler. 

 

www.dorduncu.com.tr © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır