Kapat

Güvenli Alışveriş


Güvenli Alışveriş

Bizler, olarak sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli, hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz.

Bu sebep ile Dördüncü Teknoloji'nin alt yapısında kullanılan tüm sistemler, en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfa, sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü           “SSL güvenlik sertifikası” ile şifrelenmektedir.

Kullandığınız internet tarayıcısı, bu sayfalarda yaptığınız işlemleri adres satırında kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır.

Bu anahtar sayesinde, tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin, internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Dördüncü Teknoloji güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda “128 bitlik Global Sign SSL”  sertifikası kullanılmaktadır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir.

Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da ret mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemizde anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızın ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de, alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarakta  işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 


 Bilgi Güvenliği

Sitemizde, kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü “SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir”.

Kullandığınız internet tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri, adres satırında kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır.

Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Dördüncü Teknoloji olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece Dördüncü Teknoloji  ’ye ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece Dördüncü Teknoloji bünyesinde kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan    ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi  bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan  üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak   kolayca çıkabilirsiniz.

Dördüncü Teknoloji olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek   yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli Dördüncü Teknoloji müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Dördüncü Teknoloji iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Dördüncü Teknoloji Satış ve Pazarlama A.Ş.

www.dorduncu.com.tr © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır