Kapat

İptal ve İade Koşullarımız


İptal ve İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünleri montajı yapılmamış, kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuar ve hediyelerin ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

Orijinal ambalajı açılmış, zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini firmamız karşılamamaktadır.

İade koşullarına uyan beyaz eşyaların, kargo ücreti alıcı tarafından ödendiği takdirde iade alınacaktır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Dördüncü Teknoloji tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacaktır. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Adresi;

E-posta; [email protected]

Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş.

Cevizli, Maltepe Park Avm Siemens, Tugay Yolu Cad. No: 67 D:2 - 061, 34846 Maltepe / İstanbul’dur.

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

www.dorduncu.com.tr © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır