Kapat

Kargo ve Teslimat


Tüm Türkiye teslimatlarımızda kargo ücretsizdir. Sipariş teslimatımız sadece Türkiye'de bulunan illere yapılmaktadır. KKTC'ye ve Adalara gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz onaylandıktan sonraki "2" iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (İstanbul içi - Silivri - Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova) talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Beyaz eşya şehir dışı siparişler ise 14 güne kadar teslim edilmektedir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numarası ile birlikte kayıt olduğunuz e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir

Montaj hizmeti verilen ürünler için teslimat öncesi randevu alınmaktadır.

Kargo teslimatında dikkat etmeniz gereken konular:

Teslimat sırasında ürünlerin ambalajını açtırıp, ürünün size sağlam teslim edilip edilmediğini kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olmadığından emin olduğunuzda sevk irsaliyesini imzalayarak teslim alınız. Ürünün hasarlı çıkması halinde ise ürünü teslim almayıp, hasar tespit tutanağı tutturmanızı ve durumu 444 66 88 numaralı Çağrı Merkezi’ne bildirmenizi önemle rica ederiz.

Teslimat sırasında ürünün ambalajının açılması garantiyi bozmamaktadır.

www.dorduncu.com.tr on-line e-ticaret sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

www.dorduncu.com.tr © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır